Fotokopi Makinesi Kiralama

Yazıcı Kiralama
Eylül 9, 2019

Fotokopi Makinesi Kiralama, yazıcı, tarayıcı gibi ofis malzemelerini kiralama hizmeti, işletmelerin baskı giderlerini önemli oranda düşürüyor. Ofislerde, kamu kurumlarının ve özel şirketlerin idari bölümlerinde her gün binlerce evrak basılıyor. Baskı işlemlerinin yapıldığı cihazların fiyatları oldukça yüksektir. Ayrıca sarf malzemeleri alımı, makine bakım ve onarım harcamaları, teknik destek hizmeti gibi giderler de eklenince baskı maliyetleri iyice artmaktadır. Bu nedenle artık ofislerde kiralama modeli tercih edilmeye başlandı. Kiralık fotokopi makinesi konferans, kongre, toplantı gibi kısa süreli ama yoğun kullanımlı projelerde de tercih edilmektedir. Proje bitiminde kiralanan makine iade edilmektedir. Kısa süreli veya daha uzun süreli fotokopi makinesi kiralama sisteminin birçok avantajı bulunuyor.

Kiralama sisteminin en önemli avantajı baskı giderlerini azaltmasıdır. Bu sistemde fotokopi makinesi, yazıcı, tarayıcı, faks gibi kiralanan cihazların kurulumu ücretsiz yapılır. Ayrıca toner, kartuş, durum gibi sarf malzemeleri, bakım ve onarım hizmetleri de kiralama bedelinin içindedir. Firmamız en kaliteli markaların en gelişmiş ve çok fonksiyonlu modelleriyle fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama hizmeti vermektedir. Kiralık yazıcı ve fotokopi makinesi modellerimiz ofislerin iş hacimlerine göre her türlü ihtiyaca uygundur. Hangi model cihazın sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu belirlemek için kişi, departman ve proje bazlı baskı maliyet analizi yapmak gerekir. Ekiplerimiz bu analizleri yapmanızda size yardımcı olacaktır.  

Firmamız kiralama hizmeti kapsamında 7/24 teknik destek hizmeti veriyor. Mobil personelimiz arıza, sarf malzemesi ihtiyacı, bakım ve yedek parça temini gibi tüm ihtiyaçları anında karşılıyor ve iş akışında aksama yaşanmasını önlüyor. Böylece baskı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz ve kendi işinize odaklanabiliyorsunuz. Boğaziçi Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama hizmeti ile baskı maliyetleriniz % 30- % 50 oranlarında azalıyor. Sıfır başlangıç maliyetiyle cihazları kullanıyor ve cihaz yenileme maliyetlerinden kurtuluyorsunuz. İstediğiniz zaman bir üst model makine kiralama imkânınız bulunuyor. İlk yıllarda büyük ölçekli ofis ve idari birimlerde kiralama modeli tercih ediliyordu. Son yıllarda ise bireysel ofisler dâhil her ölçekteki ofisler kiralama seçeneklerini değerlendiriyor. Ancak fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetlerinin güvenilir firmalardan alınması gerekiyor. Bu konuda firmamız sektörün en güvenilen firmasıdır.

Her ölçekteki ofiste baskı işlemlerinin aksamadan yürütülmesi için faks, yazıcı, fotokopi makinesi, tarayıcı gibi ürünlerin bulunması gerekiyor. Ancak bu ürünlerin satış fiyatlarının oldukça yüksek olması ve sarf malzemesi ve yedek parça fiyatlarının da yüksek olması kurum ve işletmelerin baskı maliyetlerinin yükselmesine neden oluyor. İşletmeler baskı giderlerini düşürmek için çeşitli tedbirler almaya çalışıyor. Bu ihtiyaç fotokopi makinesi, yazıcı kiralama sisteminin gelişmesine yol açtı. Yeni teknolojilere yatırım yapmak yerine kiralama sistemiyle bu ürünlere sahip olmak çok daha avantajlı hale geldi. Firmamız dünyaca ünlü en kaliteli markaların yeni teknolojilerle üretilmiş, çok fonksiyonlu ürünlerle kurumsal fotokopi makinesi kiralama çözümleri sunarak bu alandaki ihtiyaçlara cevap veriyor.

Comments are closed.